LG LOUDR OK75 - OKAZJE Oceń produkt:

od 1399,00 PLN

  • Producent: LG
  • Kategoria: Sprzęt karaoke

Czyste i konkretne beaty podgrzeją atmosferę na każdej imprezie. LG LOUDR OK75 potrafi obsłużyć każdą, nawet największą imprezę. Głośnik LG LOUDR OK75 dobywa solidne niskotonowe dudnienie ze swojego 8-calowego woofera, dostarczając basy, które dosłownie czuć.

Stwórz nastrojową atmosferę przy pomocy barwnych wooferów, które zmieniają się w rytm odtwarzanej muzyki. Urozmaiceniem imprezy są białe mieniące się podwójne taśmy oraz niebieskie i czerwone światła w rogach.

Włącz muzykę gdziekolwiek jesteś na głośniku LG LOUDR OK75. Chwyć za rączki i zaprowadź swój system, gdziekolwiek chcesz. Zostań DJ-em dzięki profesjonalnym funkcjom Stań za konsolą do scratchowania i dodawaj różnorodne efekty dźwiękowe i powtarzaj wybrane fragmenty utworów, po prostu naciskając adekwatny przycisk.

Podkręć atmosferę na imprezie przy pomocy kontrolera Party Accelerator. Po prostu przesuń zamek, by pozwolić imprezie rozkręcać się dzięki konkretnym dźwiękom i szalonym światłom. Odtwarzaj i miksuj utwory z dwóch różnych pamięci USB Dzięki funkcji DJ Sharing łatwo wyślesz zmiksowane kawałki do swego telefonu.

wystarczy nacisnąć jeden przycisk, by wyciszyć ścieżkę wokalną w prawie każdym utworze i źródle. Zmień tonację ścieżki,aby lepiej złączyć ją do swego głosu. Śpiewaj do swej ulubionej muzyki bez kupowania specjalnych podkładów muzycznych.

Przejmij kontrolę nad swoim głosem za pomocą 18 efektów wokalnych nawet w trakcie śpiewania,mieć jeszcze lepszą zabawę. Delektuj się telewizją z mocnym i zrównoważonym dźwiękiem. Podłącz swój telewizor do głośnika LG LOUDR OK75 za pomocą kabla optycznego albo bezprzewodowo.

za pomocą pilota od kompatybilnego telewizora LG łatwo możesz regulować poziom głośności. Wireless Party Link umożliwia połączenie dwóch systemów LG Party w celu uzyskania jeszcze bardziej wciągającego pola dźwięku.

A najlepsze jest to, że do współpracy możesz podłączyć każdy zgodny system LG Party. Za pośrednictwem Bluetooth z systemem można związać do trzech sprzętów,kreować listy odtwarzania na bieżąco bez przerywania imprezy choćby na chwilę.

Wybierz dostępny utwór i po prostu dodaj go do kolejki.

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Sprzęt karaoke