• Producent: Auna
  • Kategoria: Sprzęt karaoke

wspaniała zabawa w karaoke dla niedużych i pokaźnych talentów wokalnych: komplet do karaoke Rockstage LED firmy auna to nieporównywalna atmosfera dyskotekowa we własnych czterech ścianach i zamiana każdego pomieszczenia w rozświetloną scenę.

przez zastosowany odtwarzacz CD pakiet do karaoke odtwarza płyty CD, CD-R oraz CD-RW. Odczytuje także nośniki medialne CD+G: dzięki czemu – po podłączeniu do monitora lub telewizora – można odtwarzać płyty CD karaoke z napisami, co niezmiernie pomaga w trakcie wspólnego śpiewania z ulubionym artystą.

dopełniającą możliwością jest podłączenie smartfonów lub tabletów z obsługą Bluetooth: można je podłączyć z dziecinną łatwością i to bez plątaniny kabli. W sytuacji Rockstage LED firmy auna można zobaczyć rytm muzyki: Wielokolorowe diody LED na przedniej stronie i półkula Jellyball na górnej stronie nadają imprezie szczególną atmosferę.

Uzupełnieniem funkcji zestawu są dwa wejścia mikrofonowe jack 6,3 mm z odrębnym regulatorem głośności, regulowanym rezultatem Echo i użyteczną funkcją AVC, co umożliwia dostosowanie głośności do otoczenia.

Jeżeli chcemy jeszcze bardziej rozkręcić imprezę, do odtwarzacza karaoke można poprzez wyjście wideo podłączyć większy ekran (np. Telewizor lub monitor), a poprzez wyjście liniowe podłączyć odtwarzacz do wieży Hi-Fi.

dzisiaj można rozpocząć imprezę! Dla niezapomnianych imprez karaoke: Rockstage LED marki auna. Dostępne odcienie: biały, czarny (nr kat. 10032179)

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Sprzęt karaoke